Najlepsze profesjonalne antyradary i antylasery

Dlaczego Beltronics

Dlaczego Beltronics

8 powodów dlaczego BEL jest najlepszy…


1 Technologia zapobiegania fałszywym alarmom / Cyfrowe przetwarzanie sygnałów.

Główną niedogodnością przy używaniu wykrywaczy radarów jest ich tendencja do alarmowania kierowcy w wyniku wykrycia sygnałów radarowych nie pochodzących z radarów do pomiaru prędkości. Automatyczne drzwi, systemy alarmowe i inne urządzenia mogą być źródłem takich sygnałów szczególnie na terenie miejskim.

Zdolność do odrzucania takich błędnych sygnałów, zwykle nazywana „selektywnością”, jest niezwykle ważna w wykrywaczu. W dużej mierze osiąga się to przez odpowiednie oprogramowanie procesora w wykrywaczu tak by było ono w stanie rozróżnić fałszywy alarm od rzeczywistego sygnału radaru. Włącznik trybu „miejskiego” spotykany w większości wykrywaczy zmniejsza ilość fałszywych alarmów jedynie przez zmniejszenie czułości.

Zwykłe ograniczenie czułości nie jest rozwiązaniem optymalnym. Zamiast tego Bel radzi sobie z problemem fałszywych alarmów używając innowacji technicznej nazywanej „AutoScan”, która analizuje każdy odebrany sygnał i ocenia czy jest on fałszywym alarmem czy sygnałem radaru – w takim przypadku uruchamia procedurę alarmowania użytkownika. Z tego powodu technologia AutoScan czyni wykrywacz Bel wirtualnie odpornym na fałszywe alarmy bez wyraźnej redukcji zasięgu wykrywania.

2 Łatwość użycia / Konfigurowalne funkcje

Jedną z metod zwiększenia użyteczności wykrywacza jest uczynienie go łatwym w użyciu oraz umożliwienie zaawansowanym użytkownikom dostosowania do ich osobistych upodobań. Pozwala to by wykrywacz był „uszyty na miarę” oczekiwań użytkownika. W zależności od modelu wykrywacza BEL można dostosować pasma pracy, automatyczne wyciszenie, aktywność systemu SWS, komunikaty słowne i inne funkcje.

3 Aktualzacja oprogramowania

Technologia urządzeń mierzących prędkość jak i wykrywaczy ciągle się rozwija. BEL rozwiązał ten problem zostając pierwszym producentem oferującym aktualizację oprogramowania w wielu z oferowanych przez siebie urządzeniach. Daje to możliwość by użytkownik zawsze miał wykrywacz zdolny do wykrywania wszystkich pojawiających się na rynku urządzeń pomiarowych wykorzystujących technologię radarową lub laserową.

4 Renoma producenta

Każda decyzja zakupu powinna uwzględniać renomę producenta kupowanego urządzenia. BELTRONICS jest na całym świecie uznawany za lidera w dziedzinie wykrywaczy radarów. Dzieje się tak od udostępnienia przez firmę pierwszego wykrywacza radarów w roku 1977.

5 Na czele peletonu.

BELTRONICS stworzył niezrównaną historię bycia „pierwszym”, włącznie z wykorzystaniem technologii wojskowej w cywilnych wykrywaczach radarów, pierwszym dostarczającym wykrywacz pracujący w paśmie Ka, potem pierwszy w super szerokim paśmie Ka, pierwszym bezprzewodowym wykrywaczem, pierwszym niewykrywalnym przez VG-2, pierwszym wykrywaczem „rozdzielnym” przeznaczonym do dyskretnego montażu.

6 Patenty

Jedną z możliwości odróżnienia producentów elektroniki naśladujących tych, którzy tworzą innowacje jest spojrzenie na posiadane patenty. Tu znów BELTRONICS kontroluje ponad 80% ważnych patentów w technologii wykrywaczy.

7 Czułość

Niewątpliwie głównym czynnikiem wpływającym na wybór wykrywacza radarów jest jego czułość. Przede wszystkim chodzi o to, by wykryć radar zanim może on zagrozić użytkownikowi. A BEL dowiódł, że jest liderem w dziedzinie dalekiego zasięgu wykrywania.

8 Gwarancja wydajności.

BELTRONICS jest tak pewien swojej wyjątkowości w dziedzinie czułości, że zapewnia gwarancję, iż każdy z jego wykrywaczy będzie najlepszy w swojej klasie w dziedzinie czułości w pasmach X, Ka i superszerokim Ka.
Gwarancja wydajności BEL stanowi, że w porównywalnej cenie nie uda się kupić porównywalnego wykrywacza wśród oferowanych przez głównych konkurentów, który będzie bardziej czuły.