Najlepsze profesjonalne antyradary i antylasery

Uwaga na oszustów

Uwaga na oszustów

Informujemy, że na portalach aukcyjnych nieuczciwi sprzedawcy próbują oferować urządzenia Beltronics posługując się nieetycznymi praktykami.
Osoby te nie informują rzetelnie, iż oferowane przez nie urządzenia nie pochodzą z oficjalnego kanału dystrybucyjnego Beltronics,
a co za tym idzie są POZBAWIONE gwarancji oraz wsparcia technicznego Beltronics.

Poniżej znajdą Państwo niektóre z pseudonimów takich nieuczciwych sprzedawców:

UNASTANIEJ – ten sprzedawca tak uczciwie traktuje swoich klientów, że nawet opis towaru w aukcjach jest kopią opisu z naszego sklepu.

aukcjeREVOTECH – ten sprzedawca oferuje, np. model STi-R w wersji USA. Nie informuje o tym, że urządzenie nie ma szans na serwisw Europie. Dodatkowo nieuczciwy dealer w USA współpracujący z tym sprzedawcą został pozbawiony przez Beltronics możliwości zamawiania towaru, więc z realizacją „gwarancji”, którą ten sprzedawca oferuje będą problemy.

whistler_pl,techmarket_pl – sprzedawca, który twiedzi, że oferowane przez niego urządzenia mają rok czasu gwarancji w Polsce – tylko już zapomina dodać, że nie jest to gwarancja Beltronics, że żaden autoryzowany serwis nie zajmie się oferowanymi przez nich wykrywaczami.

Kriss54 – ten sprzedawca swego czasu oferował „RX65e”, które nawet nie były wyprodukowane przez Beltronics.

Dość ważną informacją jest fakt, że na początku przyszłego roku zaczną w Polsce obowiązywać rozwiązania Unijne, które na sprzedawców towaru nie mogących legitymować się certyfikatami kompatybilności elektromagnetycznej oraz zgodności z RoHS nakładają drakońskie kary. W praktyce oznacza to, że wszyscy sprzedawcy nieautoryzowani nagle „znikną” z rynku. Podobnie będzie z gwarancją przez nich, podobno, oferowaną.

Niniejszym informujemy, że poniższe firmy nie posiadają autoryzacji Beltronics i nie oferują urządzeń z oficjalnego kanału dystrybucji.
W związku z tym urządzenia oferowane przez nie, nie są objęte wsparciem technicznym ani gwarancją Beltronics.
Nie odpowiadamy za poczynania tych firm oraz nie możemy potwierdzić, że oferowane przez nie urządzenia z logo Beltronics są oryginalne, sprawne, nowe i nie posiadają wad prawnych.

Techmarket.pl, Mandacik.pl (POLUSA Sp. z o.o., Wrocław)
Incar (www.incar.com.pl)
Profoto (www.antyradary.com.pl, www.antyradar.pl, Warszawa-Ursus)
AutoCentrum.pl (Bydgoszcz)
CBmarket.pl (Wrocław)
Top-Arm (Warszawa)
Tradex Sp. z o.o. (Kielce)
Electrobox.pl (Wrocław, Baniocha)
EuroSec (Łódź)
Protector (Wejherowo)

Oferujemy wszelką pomoc prawną w zwrocie urządzeń od nieuczciwych sprzedawców i oferujemy specjalne zniżki dla osób, które chcą nabyć oryginalny, nowy i pozbawiony wad prawnych wykrywacz Beltronics.