Najlepsze profesjonalne antyradary i antylasery

O Beltronics.PL

O Beltronics.PL

BELTRONICS POLSKA

Szanowni Państwo!

Jako autoryzowany przedstawiciel Beltronics w Polsce  oferujemy antyradary oraz jammery najlepszej klasy oraz jedyne, które sprawdzają się w naszych warunkach.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, wykrywacze kompaktowe podłączane pod gniazdko zapalniczki oraz modele rozdzielne montowane na stałe w pojazdach.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w celu obejrzenie z bliska urządzeń i poznania wielu szczegółów dotyczących tematu.

Udzielamy oczywiście wszelkich porad technicznych, pomagamy w wyborze odpowiedniego urządzenia oraz optymalnego miejsca montażu w konkretnym aucie.

Po instalacji instalacji urządzeń, naszych klientów serdecznie zapraszamy na wykonanie testów (laserem, radarem) w celu sprawdzenia 100% ochrony.

W wielu miastach Polski posiadamy naszych dilerów – montażystów, którzy są przeszkoleni do instalowania takich urządzeń.

Przed zakupem prosimy również o zapoznanie się z obowiązującym aktualnie stanem prawnym regulującym kwestie posiadania i używania antyradarów (info na dole),oraz wieloma innymi informacjami dotyczącymi detektorów i techniki radarowej.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.

JTK Beltronics
ul. Malborska 8/13
03-286 Warszawa
tel. +48 604 58 65 65
tel. +48 22 675 07 80

godz. 9.00 – 17.00

Produkty z naszej oferty są objęte wsparciem technicznym oraz gwarancję Beltronics.

Oferowane przez nas urządzenia są oryginalne, sprawne, nowe i nie posiadają wad prawnych.

Zamówienia wysyłane są w ciągu 24 godzin od zaksięgowania kwoty.

Istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od otrzymania zamówienia. Warunkiem jest odesłanie do nas urządzenia w oryginalnym zafoliowanym opakowaniu oraz załączenie dowodu zakupu oraz koniecznie oświadczenia na piśmie, którego wzór prześlemy w odpowiedzi na zapytanie e-mail. Produkt nie może nosić żadnych śladów użytkowania.W przypadku zwrotu towaru zastrzegamy sobie prawo do potrącenia kwoty 15 zł na poczet poniesionych przez BeltronicsPL kosztów wysyłki towaru do Klienta oraz kosztów pakowania. Niezbędny jest również oryginał paragonu. Pieniądze mogą być zwrócone wyłącznie na wskazany przez Klienta rachunek bankowy. Przypominamy, że pudełko lub oryginalne opakowanie foliowe stanowi integralną część produtku, a jego uszkodzenie może spowodować odmowę przyjęcia towaru.

Zachęcamy do przeglądania i śledzenia naszych pozostałych stron:

 

Portal Beltronics.PL

Forum o Antyradarach i nie tylko

Nasze aukcje – Allegro